jAK JSEM ZAČÍNAL

ZAČÁTKY MOHOU BÝT SLOŽITÉ, ALE POKUD VEDLE SEBE MÁTE SPRÁVNÉ LIDI NEBO TÝM, NEMUSÍ BÝT!

V roce 1995 ve mně objevil můj tehdejší mistr na učilišti skrytý potenciál a to mé obchodní a prodejní dovednosti. Do té doby jsem byl jen průměrný student, co nevěděl, co v životě chce. Sice precizní, vnímavý a poctivý, ale  manuálně nijak extra zručný. Spíš mě bavilo zprostředkovat pro obě strany výhodný obchod a dostat za to odměnu. Jakmile jsem poprvé pocítil, jaké to je, věděl jsem, že tohle je přesně pro mě. Stát se obchodníkem.

Této činnosti jsem se příležitostně věnoval a přivydělával si při mém zaměstnání velmi zajímavé peníze. Zprostředkovat obchod pro opraváře, nakup/prodej aut a další nebyl problém až do roku 2013, kdy se dostavily zdravotní problémy. Tehdy mi byl doporučen potravinový doplněk, který by během několika měsíců zdravotní problém vyřešil. Povedlo se.

Byl mi nabídnut prostřednictvím mé kamarádky doktorky, která spolupracovala s firmou, jež jej vyrábí. Německý světový výrobce doplňků stravy a dalšího spotřebního materiálu dává zajímavé odměny za zprostředkování obchodu a tak jsem nabídku přijal a rozhodl se s firmou spolupracovat. Svůj skrytý potenciál jsem začal zdokonalovat za německé provize a začal si budovat svou vlastní firmu postavenou na sobě.

jAK JSEM NA TOM NYNÍ?

V roce 2014 mi do života vstoupil Mark Dzirasa (korporátní kouč a podnikatel) a díky jeho radám a doporučením mění můj dosavadní život. Začal jsem se vzdělávat, navštěvovat různé semináře, číst knihy o businessu,  poznávat úžasné lidi jako je Jan Muhlfeit (22 let v Microsoftu pravá ruka Billa Gatese) , Marian Jelínek (kouč Jaromíra Jágra, Karolíny Plíškové…). Díky rozšíření mých obzorů mi začaly nepřetržitě přicházet nabídky na spolupráci a v roce 2016 začínám spolupracovat se světovou finanční společností působící v několika zemích světa. Díky této spolupráci se dostávám k většímu počtu lidí, kterým mohu pomoci.

Počet lidí, kterým jsem pomohl změnit jejich dosavadní život, se na konci roku 2018 přehoupl přes 600 a stále to společně navyšujeme..  

Vedlejší efekt toho, že pomáhám měnit lidem jejich životy, je možnost poznávat nádherná místa s lidmi po celé planetě, sportovat, plnit svoje sny i přání a nikoliv rozkazy zaměstnavatele, ale mít svůj volný čas kdykoliv si ho budete chtít dopřát a mnoho dalšího.

Copyright © 2020 – Radek Jirout  | Všechna práva vyhrazena