Podnikání v online cestovním ruchu

JAK FUNGUJE SPOLEČNOST FIREFLIES?

  • Příklad ubytování na Bali

Na jednu stranu může ušetřit spoustu času – vše pro cestovní najdete na jednom webu. Po celém světě máte k dispozici více než než 2,5mil. ubytovacích kapacit od stanů až po nejluxusnější hotely ve 120 zemích světa. Skrze doprávu máte k dispozici 900 leteckých společností, Transfery, půjčovny aut, vstupenky na lokální programy (muzea, aquaparky, věže atd. ) = VŠE na jedném místě. Nemluvě o cestovním pojištění a bezplatné telefonní lince k dispozici pro Vás 24/7.

Společnost funguje na stylu odměňování za doporučení. Vysvětleme si to na názorném příkladu = odjedete třeba na Bali, kde strávíte nějakou dobu. Mezitím přidáváte na soc. sítě své zážiky, ubytování a všechna dobrodružství i s cenou, kterou jste za ně dali a někomu z Vašich přátel se to zalíbí. Pokud se rozhodne stát se členem, získáváte za něj odměnu na základě balíčku, který si na cestování vybral. Pokud kamkoliv s Fireflies odcestuje, máte i za to provize. Provize jsou pouze Vaše, takže je můžete využít pro vlastní potřebu nebo další cestování.  

PROČ JE DOBRÉ CESTOVAT S FIREFLIES?

Společnost je stabilní a funguje od roku 2011. Od té doby se pouze rozrůstá a to souvisí s trendem cestování, jelikož o něj je pořád větší a větší zájem. V případě členství máte výrazně levnější ubytování, letenky, půjčení aut (rok 2020 přidají do nabídky i loďe) a navíc, v případě jakékoliv situace, máte k dispozici nonstop telefonního operátora, který mluví několika jazyky. Odměny za doporučení a cestování jsou vypláceny 2x v měsíci a je jen na Vás, kolik energie do toho vložíte – nikdo Vás do ničeho nutit nebude.

To však nejsou jediné výhody. Součástí společnosti je i tým, do kterého se přidáte na základě mentora, který Vás do projektu uvede. K dispozici máte pravidelná školení, vypracované různé vzdělávací materiály, podpůrné hovory se členy týmu a až neuvěřitelnou energii od celého týmu – jsme v tom totiž všichni spolu a pomáháme si.