Příležitost tvoří budoucnost!

KONTAKTUJ MĚ

Rádi byste ve svém životě něco změnili? Třeba začali více vydělávat? Již více než 20 let se věnuji obchodu a práci s lidmi

Vítejte na mé osobní stránce

Něco o mně

Pomáhám lidem využívat jejich potenciál tak, aby dosáhli svých cílů. Zaměřuji se především na jednoduché, praktické použití metod a postupů, které fungují. Mezi mé silné stránky patří slušnost, naslouchání, vyhledávání informací. Chci lidem co nejvíce práci usnadnit – spíše zjednodušit a co nejvíce zefektivnit a propojit firmy a lidi dohromady. Když pracuji, tak pracuji na 110% a když odpočívám, tak na 120%.

Luxusnější životní styl, investice do osobního rozvoje, několikatýdenní cestování po celém světě.

Takových radostí si užívám a rád pomůžu i Vám, abyste takové fáze dosáhli.

Jsem obchodník srdcem i duší

Právě slovo obchod, obchodník je pro spoustu lidí hledajících příležitost až odstrašujícím pojmem. Přitom to je nejlepší druh povolání vůbec. Mně se obchodník asociuje s neuvěřitelnou energií, motivací, sebereflexí, chutí pomoci a neomezenými možnostmi růstu: osobního, profesionálního i finančního. Když víte jak využít svůj skrytý potenciál, tak vaše výdělky budou přesně takové, jaké si budete přát.

Cestuji po celém světě

Spolupracuji s firmou, která mi umožňuje přístup do více než 2mil. ubytovacích prostorů po celém světě a nespočet dalších výhod, které mi umožní takhle cestovat. Finanční svoboda je dnes také osobní svoboda. Kromě toho, že si mohu dovolit mnohem více než dříve a nepřemýšlet o ceně, zajít si na dobrou večeři, dopřát si větší luxus pro tělo a duši, investovat do sebe a svého osobního rozvoje, si zároveň plním své sny.

Fungujeme jako tým

Dobře fungující tým může dosáhnout takového úspěchu, který by dříve nikoho samotného nenapadl. U nás v týmu jsme rodina, která drží a tvoří spolu. Pracujeme společně na posílení silných stránek člena týmu a slabé stránky nahradíme jiným. Chtěli byste se stát součástí našeho hvězdného týmu a podílet se s námi na úspěchu? Napište mi.

Měl bys zájem o každodenní dávku motivace, která tě po ránu nakopne a zpříjemní den? Sleduj můj Instagram @radekjirout

Milovat svojí práci znamená oddat se jím celým srdcem. Věřte si a dokážete cokoliv.

Pokud hledáte něco, do čeho můžete vložit energii, která se vám vrátí a vy tak budete moct pomoci dalším lidem jako já, neváhejte mne kdykoliv kontaktovat.

Radek Jirout

Chtěli byste vytvořit podobné webové stránky? Stránky jsou vytvořené agenturou Reklama 21. století, která se zabývá komplexním online marketingem, telefonní kontakt na majitele je 608 440 101. 

Materiály

Spolupráce

Menu